Sampionat Crne Gore u automobilizmu
AMSK ROKSPED AMSK MUGOSA RACING AMSK AP RACING
Crnogorski Savez auto moto sportskih klubova
brdska auto trka GLAVA ZETE 2011 - 30.04. - 01.05.
Generalni poredak Event Ranking
Rank Bib. Name Nation Category Time Gap (Rank)
1 1 Milic Dragan MNE kl11-2000ST 4:15.890 (1)
2 26 Ivovic Tripo MNE kl9-2000SP 4:27.247 11.357 (1)
3 60 Zlatko Dubreta MNE k12-do2000E1 4:47.329 31.439 (1)
4 19 Vujacic Mirko MNE kl4-1400N 4:51.281 35.391 (1)
5 41 Stanisic Veljko MNE kl7-1600E1 4:51.324 35.434 (1)
6 14 Mihaljevic Petar MNE kl3-1150H 4:52.647 36.757 (1)
7 44 Banovic Stevan MNE kl3-1150H 4:53.076 37.186 (2)
8 21 Asanovic Goran MNE kl2-1150N 4:53.775 37.885 (1)
9 3 Nilovic Dejan MNE kl5-1400A 4:58.032 42.142 (1)
10 50 Jablan Bozidar MNE kl6-1400E1 5:02.792 46.902 (1)
11 11 Markovic Nikola MNE kl7-1600E1 5:05.032 49.142 (2)
12 17 Corovic Aldin MNE kl12-do2000E1 5:06.389 50.499 (1)
13 15 Piranic Ismet MNE kl12-do2000E1 5:11.609 55.719 (2)
14 7 Mugosa Slobodan MNE kl3-1150H 5:11.869 55.979 (3)
15 34 Gashi Gazmend KOS kl13-pr2000E1 5:11.981 56.091 (1)
16 54 Grgurovic Milomir MNE kl2-1150N 5:12.742 56.852 (2)
17 12 Boljevic Nebojsa MNE kl2-1150N 5:12.922 57.032 (3)
18 16 Mrdak Slavko MNE kl6-1400E1 5:14.112 58.222 (2)
19 9 Martinovic Jovan MNE kl12-do2000E1 5:14.324 58.434 (3)
20 99 Roganovic Djuro MNE kl5-1400A 5:16.592 1:00.702 (2)
21 30 Simovic Srecko MNE kl2-1150N 5:18.319 1:02.429 (4)
22 6 Jankovic Jelena MNE kl2-1150N 5:18.362 1:02.472 (5)
23 29 Abramovic Slavko MNE kl5-1400A 5:18.911 1:03.021 (3)
24 18 Vujosevic Mladen MNE kl2-1150N 5:19.633 1:03.743 (6)
25 22 Popovic Igor MNE kl3-1150H 5:20.864 1:04.974 (4)
26 25 Radonjic Zeljko MNE kl7-1600E1 5:21.141 1:05.251 (3)
27 2 Bozovic Miodrag MNE kl4-1400N 5:22.958 1:07.068 (2)
28 39 Djurisic Dejan MNE kl6-1400E1 5:23.685 1:07.795 (3)
29 10 Nikolic Milorad MNE kl9-2000SP 5:28.518 1:12.628 (2)
30 43 Lucic Nikola MNE kl2-1150N 5:35.164 1:19.274 (7)
31 46 Jovanovic Petar MNE kl2-1150N 5:37.959 1:22.069 (8)
32 55 Mijanovic Goran MNE kl2-1150N 5:39.576 1:23.686 (9)
33 88 Delibasic Veselin MNE kl7-1600E1 5:41.230 1:25.340 (4)
33 5 Martinovic Marko MNE kl2-1150N 5:41.230 1:25.340 (10)
35 4 Kilibarda Borivoje MNE kl1-1000E1 5:41.671 1:25.781 (1)
36 77 Adzic Petar MNE kl1-1000E1 5:47.701 1:31.811 (2)
37 90 Kaludjerovic Vladimir MNE kl2-1150N 5:59.748 1:43.858 (11)
38 35 Martinovic Vido MNE kl2-1150N 6:04.002 1:48.112 (12)
39 31 Bracanovic Marko MNE kl1-1000E1 6:04.489 1:48.599 (3)
40 28 Mijanovic Nikola MNE kl4-1400N 6:20.103 2:04.213 (3)
41 33 Asanin Novica MNE kl10-2000A 6:27.376 2:11.486 (1)
42 70 Ralevic Ranko MNE kl1-1000E1 6:29.849 2:13.959 (4)
43 56 Janjusevic Rade MNE kl12-do2000E1 6:46.154 2:30.264 (4)
44 36 Mijanovic Dejan MNE kl3-1150H 7:10.449 2:54.559 (5)
DNS
20 Vojvodic Milos MNE kl2-1150N
23 Vujisic Radovan MNE kl7-1600E1
40 Martinovic Petar MNE kl6-1400E1
45 Vujovic Marko MNE kl1-1000E1
66 Novakovic Milos MNE kl2-1150N