Suad Hota BRDSKO - BRZINSKA DISCIPLINA (A02)Zlatna kaciga 2012. 2011. 2010.AK “ArcRACING” Sarajevo
Boris Miljević BRDSKO - BRZINSKA DISCIPLINA (A02)Zlatna kaciga 2012. 2011. 2010.SAK “PRO DRIVER” Banja Luka
Zlatan Dželilović OCJENSKA VOŽNJA SPRETNOSTI (OVS) – (A07)Zlatna kaciga 2012. 2011. 2010.AMK “ELEKTROMOTOMEHANIK” Jajce
Saša Milojević 2012 AUTO TRKE NA KRUŽNIM STAZAMA (A01)Grupa N – 1401 – 1600 ccmAKK “BRKIĆ SERVIS” Banja Luka
Krešimir
Bodnaruk
2012 AUTO TRKE NA KRUŽNIM STAZAMA (A01)Grupa N – 1601 – 2000 ccmAKK “BRKIĆ SERVIS” Banja Luka
Fuad Smajić 2012 AUTO TRKE NA KRUŽNIM STAZAMA (A01)Grupa H – 1400 ccmAMK “PRO SPORT” Sarajevo
Hasan Ljubijankić 2012 AUTO TRKE NA KRUŽNIM STAZAMA (A01)Grupa H – 1401 – 1600 ccmAMK “CAZIN” Cazin
Jasmin Golać
2012 AUTO TRKE NA KRUŽNIM STAZAMA (A01)Grupa H – 1601 – 2000 ccmAMKK “FEROMONT SPORT”
Bijeljina
Suad Selimović 2012 AUTO TRKE NA KRUŽNIM STAZAMA (A01)Grupa N/A/H 2000+ STAMK “CAZIN” Cazin
Nenad Lehpaner 2012 BRDSKO - BRZINSKA DISCIPLINA (A02)Grupa N – 1401 – 1600 ccmAK “ArcRACING” Sarajevo
Davor Domazet 2012 BRDSKO - BRZINSKA DISCIPLINA (A02)Grupa N – 1601 – 2000 ccmAK “ArcRACING” Sarajevo
Goran Dojčinović2012 BRDSKO - BRZINSKA DISCIPLINA (A02)Grupa H – 1400 ccmAMK “BANJA LUKA” Banja
Dane Milenović 2012 BRDSKO - BRZINSKA DISCIPLINA (A02)Grupa H – 1401 – 1600 ccmAMK “PRO SPORT” Sarajevo
Bakir Hadžić 2012 BRDSKO - BRZINSKA DISCIPLINA (A02)Grupa H – 1601 – 2000 ccmAK “ArcRACING” Sarajevo
Suad Hota 2012 BRDSKO - BRZINSKA DISCIPLINA (A02)Grupa N/A/H 2000+ STAK “ArcRACING” Sarajevo
Boris Miljević 2012 BRDSKO - BRZINSKA DISCIPLINA (A02)Kategorija II
Klasa formule/prototipi
SAK “PRODRIVER” Banja Luka
Branimir Simić 2012 BRDSKO - BRZINSKA DISCIPLINA (A02)Generalni poredakAMKK “FEROMONT SPORT”
Bijeljina
Zlatan Dželilović
2012 OCJENSKA VOŽNJA SPRETNOSTI (OVS) – (A07)Klasa 1AMK “ELEKTROMOTOMEHANIK” Jajce
Muamer Julardžija
2012 OCJENSKA VOŽNJA SPRETNOSTI (OVS) – (A07)Klasa 2AMK “ELEKTROMOTOMEHANIK” Jajce
Josip Deljak 2012 OCJENSKA VOŽNJA SPRETNOSTI (OVS) – (A07)Klasa 3SAK “KOMOTIN” Jajce
Nada Dželilović
2012 OCJENSKA VOŽNJA SPRETNOSTI (OVS) – (A07)Plasman takmičarkiAMK “ELEKTROMOTOMEHANIK”
Jajce
Sejfo Muhić 2012 OCJENSKA VOŽNJA SPRETNOSTI (OVS) – (A07)Plasman invalidaAMK “TUZAMK” Tuzla
Almir Bajrić 2012 KARTING (K01)
KLASA I – 60cmm3AMK “TUZAMK” Tuzla
Almir Bajrić 2012 KARTING (K01)
KLASA II – 100cmm3 - JUNIORAMK “TUZAMK” Tuzla
Denis Tulumović 2012 KARTING (K01)
KLASA III – 100cmm3 - SENIORAMK “TUZAMK” Tuzla
Denis Tulumović 2012 KARTING (K01)
KLASA IV – 125cmm3AMK “TUZAMK” Tuzla

KOMPLETNI REZULTATI ZA 2012 godinu.