Muamer Julardžija o.v.s. (A07)2013_2012_2011 Zlatna kacigaAMK “EMM” Jajce
Goran Dojčinović 2013 a.t. na brdskim stazama (A02) Grupa N Klasa 2 1600 ccmAMK “BANJA LUKA” Banja
Luka
Goran Dojčinović 2013 a.t. na brdskim stazama (A02) Grupa N AMK “BANJA LUKA” Banja
Luka
Krešimir Bodnaruk 2013 a.t. na brdskim stazama (A02) Grupa N Klasa 3 1601 – 2000 ccmAK “SPIN” Sarajevo
Bojan Simić 2013 a.t. na brdskim stazama (A02) Grupa H Klasa 12 1400 ccmAMK “BANJA LUKA” Banja Luka
Hasan Ljubijankić2013 a.t. na brdskim stazama (A02) Grupa H Klasa 13 1401 – 1600 ccmAMK “CAZIN” Cazin
Mladen Šoljić2013 a.t. na brdskim stazama (A02) Grupa H Klasa 14 1601 – 2000 ccmAMKK “OPTIMA
MOTORSPORT” Bijeljina
Suad Hota 2013 a.t. na brdskim stazama (A02) Generalni plasmanAK “ArcRACING”Sarajevo
Suad Hota 2013 a.t. na brdskim stazama (A02) Grupa H AK “ArcRACING”Sarajevo
Suad Hota 2013 a.t. na brdskim stazama (A02) Grupa H Klasa 15 N/A/H 2000+ STAK “ArcRACING”Sarajevo
Boris Miljević 2013 a.t. na brdskim stazama (A02) Kategorija II
Klasa formule/prototipi
SAK “PRO DRIVER” Banja
Luka
Zlatan Dželilović
2013 o.v.s. (A07)Klasa 1AMK “ELEKTROMOTOMEHANIK” Jajce
Muamer Julardžija 2013 o.v.s. (A07)Klasa 2AMK “ELEKTROMOTOMEHANIK” Jajce
Edmin Aganović2013 o.v.s. (A07)Klasa 2 AMK “ZAK 1946.” Zenica
Nada Dželilović
2013 o.v.s. (A07)Plasman takmičarkiAMK “ELEKTROMOTOMEHANIK” Jajce
Sejfo Muhić2013 o.v.s. (A07)Plasman invalidaAMK “TUZAMK” Tuzla
Martina Janjuš 2013 KARTING (K01)
KLASA I – MINI KARTAKK „BRKIĆ SERVIS“ Banja Luka
Nikola Đoković 2013 KARTING (K01)
KLASA II – KADETAKK „BRKIĆ SERVIS“ Banja Luka
Nikola Đoković 2013 KARTING (K01)
KLASA III – JUNIORAKK „BRKIĆ SERVIS“ Banja Luka
Davor Milos
2013 KARTING (K01)
KLASA IV – SENIORAMKK „CALIFORNIA RACING“
Sarajevo
Davor Milos
2013 KARTING (K01)
KLASA V – 125AMKK „CALIFORNIA RACING“
Sarajevo
Haris Tiro2013 trke ubrzanja (A10)SP2 „SRC“ Sarajevo"
Haris Tiro2013 trke ubrzanja OPBiHSP2 „SRC“ Sarajevo"
Faruk Dedić 2013 trke ubrzanja (A10)SP3„SRC“ Sarajevo
Mustafa Salanović 2013 trke ubrzanja (A10)SP4„SRC“ Sarajevo
Miljan Regojević
2013 trke ubrzanja (A10)SP5AK „MKM RACING“ Banja
Luka
Miljan Regojević
2013 trke ubrzanja (A10)Generalni plamanAK „MKM RACING“ Banja
Luka
Ivan Đurđenić2013 trke ubrzanja OPBiHSP3Hrvatska
Tomislav Kreševac2013 trke ubrzanja OPBiHSP4Hrvatska
Esad Došljak2013 trke ubrzanja OPBiHSP5Srbija
Vlado Moravek2013 trke ubrzanja OPBiHP2Hrvatska
Marin Buličić2013 trke ubrzanja OPBiHP3Hrvatska
Vlado Moravek2013 trke ubrzanja OPBiHGeneralni plasmanHrvatska