Hasan Ljubijankića.t. na brdskim stazama (A02) Zlatna kaciga 2013. 2014. 2015. AMK “CAZIN” Cazin
Srđan Maksimović 2015 a. t. kružne staze (A01) Grupa N Klasa 2 1600 ccmAK “ArcRACING” Sarajevo
Branimir Simić 2015 a. t. kružne staze (A01) Grupa N Klasa 3 1601 – 2000 ccmAMKK “FEROMONT SPORT” Bijeljina
Goran Dojčinović2015 a. t. kružne staze (A01) Grupa E1 Klasa 14 do 1401 ccm AKK “PROFESIONAL” Banja Luka
Nikola Marčeta 2015 a. t. kružne staze (A01) Grupa E1 Klasa 15 1401 – 1600 ccmAKK “BRKIĆ SERVIS” Banja Luka
Željko Kukić 2015 a. t. kružne staze (A01) Grupa E1 Klasa 16 1601 – 2000 ccmAKK “PROFESIONAL” Banja Luka
Damir Ljubić 2015 a. t. kružne staze (A01) Grupa E1 Klasa 17 preko 2000 ccm N/A/H + STAMK “ŠIROKI” Široki Brijeg
Dane Milenović 2015 a.t. na brdskim stazama Grupa HISTORICAK “SPIN” Sarajevo
Dane Milenović 2015 a.t. na brdskim stazama Grupa HISTORIC Klasa HISTORICAK “SPIN” Sarajevo
Jasmin Hrnić 2015 a.t. na brdskim stazama Grupa N Klasa 2 1600 ccmAK “CRANKSHAFT” Banja Luka
Salih Ljubijankić 2015 a.t. na brdskim stazama Grupa N Klasa 3 1601 – 2000 ccmAMK “EXTRA SPORT” Cazin
Salih Ljubijankić 2015 a.t. na brdskim stazama Grupa NAMK “EXTRA SPORT” Cazin
Goran Dojčinović2015 a.t. na brdskim stazama Grupa E1 Klasa 14 do 1401 ccm AKK “PROFESIONAL” Banja Luka
Hasan Ljubijankić 2015 a.t. na brdskim stazama Grupa E1 Klasa 15 od 1401 do 1600 ccmAMK “CAZIN” Cazin
Bakir Hadžić 2015 a.t. na brdskim stazama Grupa E1 Klasa 16 od 1601 do 2000 ccmAK “ArcRACING” Sarajevo
Bakir Hadžić 2015 a.t. na brdskim stazama Grupa E1AK “ArcRACING” Sarajevo
Suad Hota 2015 a.t. na brdskim stazama Grupa E1 Klasa 17 preko 2000 ccm N/A/H + STAK “ArcRACING” Sarajevo
Alija Karabašić 2015 o.v.s. (A07) KLASA ISAK “KOMOTIN” Jajce
Ivica Malić 2015 o.v.s. (A07) KLASA IISAK “KOMOTIN” Jajce
Nihad Atiković2015 o.v.s. (A07) KLASA III AMK “TUZAMK” Tuzla
Muamer Julardžija 2015 o.v.s. (A07) KLASA IVAMK “EMM” Jajce
Amra Duranović 2015 o.v.s. (A07) Plasman takmičarkiSAK “KOMOTIN” Jajce
Sejfo Muhić 2015 o.v.s. (A07) Plasman invalidaAMK “TUZAMK” Tuzla
Almir Vrpčić vozač2015 Rally (A03)Generalni plasman AMK “PRO SPORT” Sarajevo
Almir Vrpčić vozač2015 Rally (A03)Divizija 3 AMK “PRO SPORT” Sarajevo
Almir Vrpčić vozač2015 Rally (A03) Kup BiHDivizija 3 AMK “PRO SPORT” Sarajevo
Tomislav Pospiš suvozač2015 Rally (A03)Generalni plasman AMK “PRO SPORT” Sarajevo
Tomislav Pospiš suvozač2015 Rally (A03)Divizija 3 AMK “PRO SPORT” Sarajevo
Tomislav Pospiš suvozač2015 Rally (A03) Kup BiHDivizija 3 AMK “PRO SPORT” Sarajevo
Renato Živković vozači2015 Rally (A03)Divizija 2 Auto “4X4” Club Sarajevo
Željko Živković suvozači2015 Rally (A03)Divizija 2 Auto “4X4” Club Sarajevo
Miro Gerh vozači2015 Rally (A03)Divizija5 Auto “4X4” Club Sarajevo
Adi Kubur suvozači2015 Rally (A03)Divizija 5 Auto “4X4” Club Sarajevo
Vladica Rabrenović vozači2015 Rally (A03) Kup BiHGeneralni plasmanAMSK “WRR” Čačak
Vladica Rabrenović vozači2015 Rally (A03) Kup BiHDivizija 2AMSK “WRR” Čačak
Dragan Mitrović suvozači2015 Rally (A03) Kup BiHGeneralni plasmanAMSK “WRR” Čačak
Dragan Mitrović suvozači2015 Rally (A03) Kup BiHDivizija 2AMSK “WRR” Čačak
Luka Kotorčević vozači2015 Rally (A03) Kup BiHDivizija 5ASK “UŽICE RT” Užice
Dejan Pejić suvozači2015 Rally (A03) Kup BiHDivizija 5ASK “UŽICE RT” Užice
Savo Trninić2015 trke ubrzanja (A10)Klasa P2 Pro RWD AMK “SRC” Sarajevo
Slavko Petrović 2015 trke ubrzanja (A10)Generalni plasmanAMK “SRC” Sarajevo
Slavko Petrović 2015 trke ubrzanja (A10)Klasa P 3Pro AWDAMK “SRC” Sarajevo