Salih Ljubijankić a.t. na brdskim stazama (A02)Zlatna kaciga 2014. 2015. 2016.AMK “EXTRA SPORT” Cazin
Alija Karabašić o.v.s. (A07)Zlatna kaciga 2014. 2015. 2016.SAK “KOMOTIN” Jajce
Ivica Malić SAK o.v.s. (A07)Zlatna kaciga 2014. 2015. 2016.SAK “KOMOTIN” Jajce
Muamer Julardžija o.v.s. (A07)Zlatna kaciga 2014. 2015. 2016.AMK “EMM” Jajce
Srđan Maksimović 2016 a. t. kružne staze (A01) Grupa N Klasa 2 1600 ccmAK “ArcRACING” Sarajevo
Robert Ljubić 2016 a. t. kružne staze (A01) Grupa E1 Klasa 14 do 1401 ccmAMK “ŠIROKI” Široki Brijeg
Alen Ljubić 2016 a. t. kružne staze (A01) Grupa E1 Klasa 16 1601 – 2000 ccmAMK “ŠIROKI” Široki Brijeg
Damir Ljubić2016 a. t. kružne staze (A01) Grupa E1 Klasa 17 preko 2000 ccm N/A/H + ST AMK “ŠIROKI” Široki Brijeg
Dane Milenović 2016 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa HISTORIC AK “SPIN” Sarajevo
Slaviša Riđešić 2016 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa N Klasa 2 1600 ccmAMKK “OPTIMA MOTORSPORT” Bijeljina
Salih Ljubijankić 2016 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa N Klasa 3 1601 – 2000 ccmAMK “EXTRA SPORT” Cazin
Salih Ljubijankić 2016 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa N AMK “EXTRA SPORT” Cazin
Salih Ljubijankić 2016 a.t. na brdskim stazama (A02)GENERALNI PLASMAN TAKMIČARAAMK “EXTRA SPORT” Cazin
Goran Dojčinović 2016 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa E1 Klasa 14 do 1401 ccmAKK “PROFESIONAL” Banja Luka
Hasan Ljubijankić 2016 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa E1 Klasa 15 od 1401 do 1600 ccmAMK “CAZIN” Cazin
Nihad Seferagić 2016 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa E1 Klasa 16 od 1601 do 2000 ccmAMK “AUTO – SPORT” Cazin
Nihad Seferagić 2016 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa E1 AMK “AUTO – SPORT” Cazin
Sanel Ćehić 2016 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa E1 Klasa 17 preko 2000 ccm N/A/H + STAMK “PRO DRIVE” Velika Kladuša
Azer Kurtović vozači2016 Rally (A03) Generelni plasmanAK “ArcRACING” Sarajevo
Azer Kurtović vozači2016 Rally (A03) Divizija 3AK “ArcRACING” Sarajevo
Mirsad Krainović suvozači2016 Rally (A03) Generelni plasmanAK “SPARK” Tuzla
Mirsad Krainović suvozači2016 Rally (A03) Divizija 3AK “SPARK” Tuzla
Đani Đelmo vozači2016 Rally (A03) Divizija 1AMK “SUNCE” Jablanica
Tarik Gačo suvozači2016 Rally (A03) Divizija 1AMK “Prodrive” Sarajevo
Miro Gerh vozači2016 Rally (A03) Divizija 4Miro Gerh Auto “4 X 4” Club Sarajevo
Miro Gerh vozači2016 Rally (A03) Juniorski pobjednik Š BiHMiro Gerh Auto “4 X 4” Club Sarajevo
Željko Milutinović (SRB) vozači 2016 Rally (A03) Kup BiH Generelni plasmanASK “RID SPORT” Perućac
Dražen Komarica (SRB) suvozači2016 Rally (A03) Kup BiH Generelni plasmanASK “RID SPORT” Perućac
Đani Đelmo vozači2016 Rally (A03) Kup BiH Divizija 1AMK “SUNCE” Jablanica
Tarik Gačo suvozači2016 Rally (A03) Kup BiH Divizija 1 AK “Prosport” Sarajevo
Azer Kurtović vozači2016 Rally (A03) Kup BiH Divizija 3 AK “ArcRACING” Sarajevo
Mirsad Krainović suvozači2016 Rally (A03) Kup BiH Divizija 3 AK “Spark” Tuzla
Željko Milutinović (SRB) vozači 2016 Rally (A03) Kup BiH Divizija 4ASK “RID SPORT” Perućac
Dražen Komarica (SRB) suvozači2016 Rally (A03) Kup BiH Divizija 4ASK “RID SPORT” Perućac
Alija Karabašić 2016 o.v.s. (A07)KLASA ISAK “KOMOTIN” Jajce
Ivica Malić 2016 o.v.s. (A07)KLASA IISAK “KOMOTIN” Jajce
Davor Sikima 2016 o.v.s. (A07)KLASA IIISAK “KOMOTIN” Jajce
Muamer Julardžija2016 o.v.s. (A07)KLASA IV AMK “EMM” Jajce
Selma Birdahić 2016 o.v.s. (A07)Plasman takmičarkiAMK Ilijaš
Sejfo Muhić2016 o.v.s. (A07)Takmičari invalidiAMK “TUZAMK” Tuzla
Muamer Julardžija 2016 auto slalomGeneralni plasmanAMK “EMM” Jajce
Davor Sikima 2016 auto slalomGRUPA 1 - SERIJASAK “KOMOTIN” Jajce
Muamer Julardžija 2016 auto slalomGRUPA 2 - SPRINTAMK “EMM” Jajce
Ivica Malić 2016 auto slalomGRUPA 3 - SPORTSAK “KOMOTIN” Jajce
Igor Janković 2016 auto slalomKLASA 1 - do 1200 ccmAMKK “LEOTAR” Trebinje
Igor Hrnjić 2016 auto slalomKLASA 2 - 1201 do 1600 ccmAMK “EMM” Jajce
Davor Sikima 2016 auto slalomKLASA 3 - preko 1601 ccmSAK “KOMOTIN” Jajce
Salko Duranović2016 auto slalomKLASA 4 - do 1200 ccmSAK “KOMOTIN” Jajce
Muamer Julardžija 2016 auto slalomKLASA 5 - 1201 do 1600 ccmAMK “EMM” Jajce
Tarik Fazlić 2016 auto slalomKLASA 6 - preko 1601 ccmAMK “ILIJAŠ” Ilijaš
Ivica Malić 2016 auto slalomKLASA 7 - do 1400 ccmSAK “KOMOTIN” Jajce
Mitar Nedić 2016 auto slalomKLASA 8 - 1401 - 2000 ccmAK “ArcRACING” Sarajevo
Adis Mujkić 2016 auto slalomKLASA 9 - preko 2001 ccmAK “MURTA” Velika Kladuša
Kenan Dželilović 2016 trke ubrzanja (A10) Klasa P1 Pro FWDAMK “SRC” Sarajevo
Sead Agić2016 trke ubrzanja (A10) Generalni plasman AMK “SRC” Sarajevo
Sead Agić2016 trke ubrzanja (A10) Klasa P2 Pro RWD AMK “SRC” Sarajevo
Goran Krešić2016 trke ubrzanja (A10) Klasa Pro AWD AMK “EXTREME” Mostar
Merdin Husić 2016 trke ubrzanja (A10) Klasa D pro dizelAMK “EXTREME” Mostar

KOMPLETNI REZULTATI ZAS 2016 godinu