Dane Milenović a.t. na brdskim stazama (A02)
Zlatna kaciga 2015., 2016. i 2017. AK “SPIN” Sarajevo
Goran Dojčinović a.t. na brdskim stazama (A02)
Zlatna kaciga 2015., 2016. i 2017. AKK “PROFESIONAL” Banja Luka
Damir Ljubić a. t. kružne staze (A01)Zlatna kaciga 2015., 2016. i 2017. AMK “ŠIROKI” Široki Brijeg
Srđan Maksimović 2017
a. t. kružne staze (A01)
Grupa N Klasa 2 1600 ccmAK “ArcRACING” Sarajevo
Dejan Tatić 2017
a. t. kružne staze (A01)
Grupa E1 Klasa 14 do 1401 ccmAK “CRANKSHAFT” Banja Luka
Jasmin Hrnić2017
a. t. kružne staze (A01)
Grupa E1 Klasa 15 1401 – 1600 ccm AK “CRANKSHAFT” Banja Luka
Vladimi Đukić 2017
a. t. kružne staze (A01)
Grupa E1 Klasa 16 1601 – 2000 ccmAK “CRANKSHAFT” Banja Luka
Damir Ljubić 2017
a. t. kružne staze (A01)
Grupa E1 Klasa 17 preko 2000 ccm N/A/H + STAMK “ŠIROKI” Široki Brijeg
Jasmin Hrnić 2017
a. t. kružne staze (A01)
Divizija D4 - 1600 ccmAK “CRANKSHAFT” Banja Luka
Vladimi Đukić 2017
a. t. kružne staze (A01)
Divizija D4 – 2000 ccmAK “CRANKSHAFT” Banja Luka
Damir Ljubić 2017
a. t. kružne staze (A01)
Divizija D4 – 3500 ccmAMK “ŠIROKI” Široki Brijeg
Dane Milenović 2017 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa HISTORIC Klasa HISTORIC P1AK “SPIN” Sarajevo
Adis Abdić2017 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa HISTORIC Klasa HISTORIC P3 AMK “EXTRA SPORT” Cazin
Dane Milenović2017 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa HISTORIC AK “SPIN” Sarajevo
Milan Stojnić2017 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa N Klasa 2 1600 ccm AK “CRANKSHAFT” Banja Luka
Harun Hadžić2017 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa N Klasa 3 1601 – 2000 ccm AK “ArcRACING” Sarajevo
Harun Hadžić2017 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa N Klasa AK “ArcRACING” Sarajevo
Goran Dojčinović 2017 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa E1 Klasa 14 do 1401 ccmAKK “PROFESIONAL” Banja Luka
Hasan Ljubijankić2017 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa E1 Klasa 15 od 1401 do 1600 ccmAMK “CAZIN” Cazin
Salih Ljubijankić 2017 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa E1 Klasa 16 od 1601 do 2000 ccmAMK “CAZIN” Cazin
Edis Hadžipašić 2017 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa E1 Klasa 17 preko 2000 ccm N/A/H + STAMK “EXTRA SPORT” Cazin
Salih Ljubijankić2017 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa E1AMK “CAZIN” Cazin
Salih Ljubijankić2017 a.t. na brdskim stazama (A02)GENERALNI PLASMAN TAKMIČARAAMK “CAZIN” Cazin
Miro Gerh vozaci 2017 Rally (A03)Generelni plasmanAuto “4 x 4” Club Sarajevo
Dražen Komarica suvozači2017 Rally (A03)Generelni plasmanAuto “4 x 4” Club Sarajevo
Goran Rabasović (SRB) vozači2017 Rally (A03) Kup BiHGenerelni plasmanASK “RID SPORT” Perućac
Dejan Golić (SRB) suvozači2017 Rally (A03) Kup BiHGenerelni plasmanUžice Rally Team
Dejan Krčevinac (SRB) vozači 2017 Rally (A03) Kup BiHDivizija 1„Užice Rally Team“
Dejan Golić (SRB) suvozači2017 Rally (A03) Kup BiHDivizija 1„Užice Rally Team“
Anton Sitar (SLO) vozači2017 Rally (A03) Kup BiHDivizija 2 AMKT „VELENJE“
Sonja Krašovec (SLO) suvozači2017 Rally (A03) Kup BiHDivizija 2AMKT „VELENJE“
Goran Rabasović (SRB) vozači2017 Rally (A03) Kup BiHDivizija 4ASK “RID SPORT” Perućac
Milan Janjić (SRB) suvozači2017 Rally (A03) Kup BiHDivizija 4ASK “RID SPORT” Perućac
Zlatan Dželilović 2017 o.v.s. (A07)KLASA IAMK “EMM” Jajce
Ivica Malić 2017 o.v.s. (A07)KLASA IISAK “KOMOTIN” Jajce
Mirko Bagarić2017 o.v.s. (A07)KLASA IIIAK “MLADOST” Novi Travnik
Adis Julardžija2017 o.v.s. (A07)KLASA IVSAK “KOMOTIN” Jajce
Nada Dželilović2017 o.v.s. (A07)PLASMAN TAKMIČARKI AMK “EMM” Jajce
Amir Bešlagić 2017 o.v.s. (A07)AMK “TUZAMK” TuzlaAMK “TUZAMK” Tuzla
Ivica Malić 2017 auto slalom GENERALNI PLASMANSAK “KOMOTIN” Jajce
Alija Karabašić 2017 auto slalom GRUPA 1 - SERIJASAK “KOMOTIN” Jajce
Ivica Malić S2017 auto slalom GRUPA 2 - SPRINTAK “KOMOTIN” Jajce
Maksim Milinić2017 auto slalom GRUPA 3 - SPORT AMKK “LEOTAR” Trebinje
Alija Karabašić2017 auto slalom KLASA 1 - do 1200 ccm SAK “KOMOTIN” Jajce
Boris Novak 2017 auto slalom KLASA 2 - 1201 do 1600 ccmSAK “SPArK” Tuzla
Predrag Vučinić 2017 auto slalom KLASA 3 - preko 1601 ccmAMKK “LEOTAR” Trebinje
Salko Duranović2017 auto slalom KLASA 4 - do 1200 ccm SAK “KOMOTIN” Jajce
Ivica Malić 2017 auto slalom KLASA 5 - 1201 do 1600 ccmSAK “KOMOTIN” Jajce
Drago Pikula 2017 auto slalom KLASA 6 - preko 1601 ccmAMKK “LEOTAR” Trebinje
Stefan Pekez 2017 auto slalom KLASA 7 - do 1400 ccmAK “CRANKSHAFT” Banja Luka
Maksim Milinić 2017 auto slalom KLASA 8 - 1401 - 2000 ccmAMKK “LEOTAR” Trebinje
Melina Tučić 2017 Karting (K01)KLASA I A“TUZAMK” Tuzla
Dino Mujanović 2017 Karting (K01)KLASA I B“TUZAMK” Tuzla
Muhamed Bureković 2017 Karting (K01)KLASA II A“TUZAMK” Tuzla
Enis Soljankić 2017 Karting (K01)KLASA III C Junior “TUZAMK” Tuzla
Sead Agić AMK 2017 trke ubrzanja (A10) Generalni plasmanAMK “SRC” Sarajevo
Admir Čusto 2017 trke ubrzanja (A10) Klasa P1 Pro FWDAMK “SRC” Sarajevo
Sead Agić 2017 trke ubrzanja (A10) Klasa P2 Pro RWDAMK “SRC” Sarajevo
Denis Jocović 2017 trke ubrzanja (A10) AMK “EXTREME” MostarAMK “EXTREME” Mostar
Alen Mujanović 2017 trke ubrzanja (A10) Klasa D pro dizelAMK “SRC” Sarajevo