Bakir Hadžić i njegov sin Harun prvaci su Bosne i Hercegovine u takmičenju automobilizam na brdskim stazama
    
Draško Cunjak 2018
a. t. kružne staze (A01)
Grupa N Klasa 2 1600 ccmAK “CRANKSHAFT” Banja Luka
Krešimir Bodnaruk2018
a. t. kružne staze (A01)
Grupa N Klasa 3 1601 – 2000 ccm AK “SPIN” Sarajevo
Dejan Tatić 2018
a. t. kružne staze (A01)
Grupa E1 Klasa 14 do 1401 ccmAK “CRANKSHAFT” Banja Luka
Jasmin Hrnić 2018
a. t. kružne staze (A01)
Grupa E1 Klasa 15 1401 – 1600 ccmAK “CRANKSHAFT” Banja Luka
Marko Adamović 2018
a. t. kružne staze (A01)
Grupa E1 Klasa 16 1601 – 2000 ccmAK “CRANKSHAFT” Banja Luka
Damir Ljubić 2018
a. t. kružne staze (A01)
Grupa E1 Klasa 17 preko 2000 ccm N/A/H + STAMK “ŠIROKI” Široki Brijeg
Jasmin Hrnić2018
a. t. kružne staze (A01)
Divizija D4 - 1600 ccm AK “CRANKSHAFT” Banja Luka
Krešimir Bodnaruk 2018
a. t. kružne staze (A01)
Divizija D4 – 2000 ccmAK “SPIN” Sarajevo
Damir Ljubić 2018
a. t. kružne staze (A01)
Divizija D4 - 3500 ccmAMK “ŠIROKI” Široki Brijeg
Rijad Begić 2018 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa HISTORIC Klasa HISTORIC P1Auto “4 x 4” Club Sarajevo
Dane Milenović 2018 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa HISTORIC Klasa HISTORIC P2AK “SPIN” Sarajevo
Adis Abdić 2018 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa HISTORIC Klasa HISTORIC P3AMK “EXTRA SPORT” Cazin
Dane Milenović2018 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa HISTORIC AK “SPIN” Sarajevo
Dejan Vujasin 2018 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa N Klasa 2 1600 ccmAKK “PROFESIONAL” Banja Luka
Harun Hadžić 2018 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa N Klasa 3 1601 – 2000 ccmAK “ArcRACING” Sarajevo
Harun Hadžić 2018 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa N AK “ArcRACING” Sarajevo
Dejan Tatić 2018 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa E1 Klasa 14 do 1401 ccmAK “CRANKSHAFT” Banja Luka
Jasmin Hrnić 2018 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa E1 Klasa 15 od 1401 do 1600 ccmAK “CRANKSHAFT” Banja
Luka
Bakir Hadžić2018 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa E1 Klasa 16 od 1601 do 2000 ccm AK “ArcRACING” Sarajevo
Alem Semanić 2018 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa E1 Klasa 17 preko 2000 ccm N/A/H + STAMK “EXTRA SPORT” Cazin
Jasmin Hrnić2018 a.t. na brdskim stazama (A02)Grupa E1 AK “CRANKSHAFT” Banja
Luka
Salih Ljubijankić 2018 a.t. na brdskim stazama (A02)GENERALNI PLASMAN TAKMIČARAAMK “CAZIN” Cazin
Salko Duranović 2018 o.v.s. ( A07) KLASA ISAK “KOMOTIN” Jajce
Ivica Malić 2018 o.v.s. ( A07)KLASA IISAK “KOMOTIN” Jajce
Dragan Lovrenović2018 o.v.s. ( A07)KLASA III AK “MLADOST” Novi Travnik
Zlatan Dželilović2018 o.v.s. ( A07)KLASA IV AMK “EMM” Jajce
Amna
Huseinefendić
2018 o.v.s. ( A07)PLASMAN TAKMIČARKIAMK “TUZAMK” Tuzla
Amir Bešlagić 2018 o.v.s. ( A07)PLASMAN TAKMIČARA – INVALIDAAMK “TUZAMK” Tuzla
Davor Sikima 2018 auto slalomGENERALNI PLASMANAKK "MAGNUM" Istoč. Sarajevo
Aleksandar Tadić 2018 auto slalomGRUPA 1 - SERIJASAK "KOMOTIN" Jajce
Zlatan Dželilović 2018 auto slalomGRUPA 2 - SPRINTAMK "EMM" Jajce
Drago Pikula2018 auto slalomGRUPA 3 - SPORT AMKK "LEOTAR" Trebinje
Alija Karabašić2018 auto slalomKLASA 1 - do 1200 ccm SAK "KOMOTIN" Jajce
Boris Novak2018 auto slalomKLASA 2 - 1201 do 1600 ccm SAK "SPARK" Tuzla
Aleksandar Tadić 2018 auto slalomKLASA 3 - preko 1601 ccmSAK "KOMOTIN" Jajce
Zlatan Dželilović2018 auto slalomKLASA 4 - do 1200 ccm AMK "EMM" Jajce
Davor Sikima 2018 auto slalomKLASA 5 - 1201 do 1600 ccmAKK "MAGNUM" Istoč. Sarajevo
Maksim Milinić AMKK "LEOTAR" Trebinje2018 auto slalomKLASA 6 - preko 1601 ccm AMKK "LEOTAR" Trebinje
Ivica Malić 2018 auto slalomKLASA 7 - do 1400 ccmSAK "KOMOTIN" Jajce
Dejan Vuković2018 auto slalomKLASA 8 - 1401 - 2000 ccm AKK "MAGNUM" Istoč. Sarajevo
Miro Gerh vozaci 2018 Rally (A03) Divizija 4AUTO 4x4 KLUB
Tarik Gaco suvozaci 2018 Rally (A03) Kup BiHDivizija 3Prosport
Dejan Krcevinac SRB vozaci 2018 Rally (A03) Kup BiHDivizija 1ASK RID SPORTi
Rabasovic Goran SRB vozaci 2018 Rally (A03) Kup BiHDivizija 2ASK RID SPORTi
Besirevic Engin vozaci 2018 Rally (A03) Kup BiHDivizija 3AK SPIN
Aleksandar Tanovic SRB vozaci 2018 Rally (A03) Kup BiHDivizija 4ASK RID SPORT
Milos Marjanovic SRB suvozaci 2018 Rally (A03) Kup BiHDivizija 1ASK RID SPORT
Janjic Milan SRB suvozaci 2018 Rally (A03) Kup BiHDivizija 2ASK RID SPORT
Aleksandar Petricevic SRB suvozaci 2018 Rally (A03) Kup BiHDivizija 4ASK RID SPORT
Vedad Bekić2018 Karting (K01)KLASA I A “TUZAMK” Tuzla
Melina Tučić 2018 Karting (K01)KLASA I B“TUZAMK” Tuzla
Amir Ajdaslić2018 Karting (K01)KLASA II A “TUZAMK” Tuzla
Alem Đulović2018 Karting (K01)KLASA II B “TUZAMK” Tuzla
Amina Grbo 2018 Karting (K01)KLASA III ICA JuniorAuto “4 X 4” Club Sarajevo
Edin Kalnić2018 trke ubrzanja (A10) Generalni plasmanSRCS
Edin Kalnić2018 trke ubrzanja (A10) Klasa D pro dizelSRCS
Nedjeljko Simanić2018 trke ubrzanja (A10) Klasa P1 Pro FWDSRCS
Sead Agić2018 trke ubrzanja (A10) Klasa P2 Pro RWDSRCS
Siniša Basta2018 trke ubrzanja (A10) Klasa P3 AWDSRCS

KOMPLETNI REZULTATI ZA 2018 godinu.