Srijeda, 21 Februara, 2024

BH Šampionat 2019

Harun Hadžić2019_2018_2017 Zlatna kacigaAK “ArcRACING” Sarajevo
Jasmin Hrnić2019_2018_2017 Zlatna kacigaAK ”CRANKSHAFT” Banja Luka
Melina Tučić2019_2018_2017 Zlatna kaciga ”TUZAMK” Tuzla
Draško Cunjak2019
a. t. kružne staze (A01)
Grupa N Klasa 2 1600 ccmAK “PROFESIONAL” Banja Luka
Fuad Smajić2019
a. t. kružne staze (A01)
Grupa N Klasa 3 1601 – 2000 ccm AMKK “OPTIMA MOTORSPORT” Bijeljina
Vladimir Đukić2019
a. t. kružne staze (A01)
Grupa E1 Klasa 14 do 1401 ccm AK “CRANKSHAFT” Banja Luka
Jasmin Hrnić2019
a. t. kružne staze (A01)
Grupa E1 Klasa 15 1401 – 1600 ccmAK “CRANKSHAFT” Banja Luka
Milorad Drinić2019 a. t. kružne staze (A01)Grupa E1 Klasa 16 1601 – 2000 ccmAKK “PROFESIONAL” Banja Luka
Damir Ljubić2019
a. t. kružne staze (A01)
Grupa E1 Klasa 17 preko 2000 ccm N/A/H + STAMK “ŠIROKI” Široki Brijeg
Jasmin Hrnić2019
a. t. kružne staze (A01)
Divizija D4 - 1600 ccmAK “CRANKSHAFT” Banja Luka
Milorad Drinić2019
a. t. kružne staze (A01)
Divizija D4 – 2000 ccmAKK “PROFESIONAL” Banja Luka
Damir Ljubić2019
a. t. kružne staze (A01)
Divizija D4 - 3500 ccmAMK “ŠIROKI” Široki Brijeg
Dane Milenović2019 a.t. na brdskim stazamaGrupa HISTORICAK “SPIN” Sarajevo
Milan Stojnić2019 a.t. na brdskim stazamaGrupa N Klasa 2 1600 ccmAK “CRANKSHAFT” Banja Luka
Harun Hadžić2019 a.t. na brdskim stazamaGrupa N Klasa 3 1601 – 2000 ccmAK “ArcRACING” Sarajevo
Harun Hadžić2019 a.t. na brdskim stazamaGrupa NAK “ArcRACING” Sarajevo
Vladimir Đukić2019 a.t. na brdskim stazamaGrupa E1 Klasa 14 do 1401 ccmAK “CRANKSHAFT” Banja Luka
Dejan Vujasin2019 a.t. na brdskim stazamaGrupa E1 Klasa 15 od 1401 do 1600 ccmAKK “PROFESIONAL” Banja Luka
Salih Ljubijankić2019 a.t. na brdskim stazamaGrupa E1 Klasa 16 od 1601 do 2000 ccm AMK “CAZIN” Cazin
Salih Ljubijankić2019 a.t. na brdskim stazamaGENERALNI PLASMAN TAKMIČARA AMK “CAZIN” Cazin
Salih Ljubijankić2019 a.t. na brdskim stazamaGrupa E1 AMK “CAZIN” Cazin
Salih Ljubijankić2019 a.t. na brdskim stazamaGrupa E1 AMK “CAZIN” Cazin
Miroslav Josipović2019 a.t. na brdskim stazamaGrupa E1 Klasa 17 preko 2000 ccm N/A/H + ST AMKK „FAM SPORT“ Modriča
Salko Duranović2019 o.v.s. ( A07)KLASA ISAK “KOMOTIN” Jajce
Merim Julardžija2019 o.v.s. ( A07)KLASA II AMK “EMM” Jajce
Nedim Atiković2019 o.v.s. ( A07)KLASA IIIAMK “TUZAMK” Tuzla
Zlatan Dželilović2019 o.v.s. ( A07)KLASA IV AMK “EMM” Jajce
Amna Huseinefendić2019 o.v.s. ( A07)PLASMAN TAKMIČARKIAMK “TUZAMK” Tuzla
Amir Bešlagić2019 o.v.s. ( A07)PLASMAN TAKMIČARA – INVALIDAAMK “TUZAMK” Tuzla
Salko Duranović2019 auto slalomGRUPA 1 - SERIJASAK "KOMOTIN" Jajce
Salko Duranović2019 auto slalomKLASA 2 - 1201 do 1600 ccmSAK "KOMOTIN" Jajce
Zlatan Dželilović2019 auto slalomGENERALNI PLASMANAMK "EMM" Jajce
Zlatan Dželilović2019 auto slalomGRUPA 2 - SPRINTAMK "EMM" Jajce
Zlatan Dželilović2019 auto slalomKLASA 4 - do 1200 ccmAMK "EMM" Jajce
Ivica Malić2019 auto slalomGRUPA 3 - SPORTSAK "KOMOTIN" Jajce
Ivica Malić2019 auto slalomKLASA 7 - do 1400 ccmSAK "KOMOTIN" Jajce
Vučko Bašić2019 auto slalomKLASA 1 - do 1200 ccmAMKK "LEOTAR" Trebinje
Nenad Knežević2019 auto slalomKLASA 3 - preko 1601 ccm AKK "MAGNUM" Isto. Sarajevo
Davor Sikima2019 auto slalomKLASA 5 - 1201 do 1600 ccmAKK "MAGNUM" Isto. Sarajevo
Aleksandar Tadić2019 auto slalomKLASA 6 - preko 1601 ccmSAK "KOMOTIN" Jajce
Dejan Vuković2019 auto slalomKLASA 8 - 1401 - 2000 ccmAKK "MAGNUM" Isto. Sarajevo
Branimir Simić2019 auto slalomKLASA 9 - preko 2001 ccmAMKK "OPTIMA MOTOSPORT"
Čaba Drobina2019 Kup BiH autocross (A04)KLASA I do 1400 ccm3ASK Driver S.Miletć
Nikola Milid2019 Kup BiH autocross (A04)KLASA II od 1400 ccm3 - 1800 ccm3ASK Driver S.Miletć
Jelenko Dragičević2019 Kup BiH autocross (A04)KLASA III preko - 1800 ccm2AMKK "OPTIMA MOTOSPORT"
Vedad Bekić2019 kartingKLASA 1 MINI KART“TUZAMK” Tuzla
Melina Tučić2019 kartingKLASA 2 KADET 60“TUZAMK” Tuzla
Malik Brčaninović2019 kartingKLASA 3 JUNIOR 60 KK “ŽIVINICE” Živinice
Amir Ajdaslić2019 kartingKLASA 4 JUNIOR 80“TUZAMK” Tuzla
Amina Grbo2019 kartingKLASA 5 ICA JUNIOR 100 Auto “4 X 4” Club Sarajevo
FIFTER TJAŠA2019 moto hard enduro KUP (M 06)LADY KLASASlovenija
ZEC MATIJA2019 moto hard enduro KUP (M 06)EXPERT KLASABETAMOTOR ADRIATIC
REZO TOMISLAV2019 moto hard enduro KUP (M 06)HOBBY KLASAAMK USKOPLJE
KRAJNC IGOR2019 moto hard enduro KUP(M 06)VETERAN KLASASEKI TEAM
KLICO ALEN2019 moto hard enduro BiH (M 06)EXPERT KLASAOLD WHEELS SARAJEVO
NESIMOVIC SAMIR2019 moto hard enduro BiH (M 06)VETERAN KLASAOLD WHEELS SARAJEVO
HADZIC BRACO2019 moto hard enduro BiH (M 06)HOBBY KLASAMX ENDURO CAZIN
Ivan Vulović2019 trke ubrzanja (A10)Generalni plasmanAMK Extreme
Ivan Vulović2019 trke ubrzanja (A10)Klasa P3 AWDAMK Extreme
Edin Kalnić2019 trke ubrzanja (A10)Klasa D pro dizelSRCS
Mehmed Đikić2019 trke ubrzanja (A10)Klasa P2 Pro RWDAK Burn Out
Irvin Ibrović2019 trke ubrzanja (A10)Klasa P1 Pro FWDAMK Pro sport

KOMPLETNI REZULTATI ZA 2019 godinu

Možda vas zanima

Nedavno objavljeno